KURUMU GÖREVİ ADI VE SOYADI TELEFON FAKS 
BEYŞEHİR KAYMAKAMLIĞI KAYMAKAM Yusuf ÖZDEMİR 5121818
0505 466 4268
5127266
BELEDİYE BAŞKANLIĞI BELEDİYE BAŞKANI Adil BAYINDIR 5124769 5121958
C.BAŞSAVCILIĞI C.BAŞSAVCISI Mehmet Arif TURFAND 5126604 5126324
BARO TEMSİLCİSİ AVUKAT Oktay METLİ 512 82 62  
ALİ AKKANAT İŞLETME FAKÜLTESİ DEKAN Pr.Dr. Ali ACAR  51205 15 5121434
ALİ AKKANAT TURİZM FAKÜLTESİ DEKAN Prof.Dr. Mete SEZGİN    
ALİ AKKANAT MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR Oktay NAR 5120545 5121434
ALİ AKKANAT UYGULAMALI BİLİMLER Y.O. MÜDÜR Prof.Dr. Mehmet ZENGİN 512 18 81  
ASKERLİK ŞUBESİ  ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKAN V. Pers.Atğm. Hasan Ali YILDIRIM 5124992  
İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI JANDARMA KOMUTANI J.Bnb. Yalçın URLU 5124994  
İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EMNİYET MÜDÜRÜ Salih ERDEM 5123811 5122196
CUMHURİYET SAVCILARI C.SAVCISI Fatih Metin ŞAHİN 5123421 5126324
C.SAVCISI Gülhan Kunt ÖCAL 5123421 5126324
C.SAVCISI Turgut ŞAHİN 5123421  
C.SAVCISI Yavuz AYKIR 5123421  
HAKİMLER HAKİM Banu IŞIK 5123421 5126324
HAKİM Julide TAVLI 5123421 5126324
HAKİM Nadide ÜMÜZER 5123421  
HAKİM Zafer KOÇ 5123421 5126324
NOTER 1.NOTER      
NOTER 2.NOTER      
İKTİDAR PARTİSİ AKPARTİ İLÇE BAŞKANI Mustafa ŞENOL 5124200  
ANA MUHALEFET PARTİSİ CHP İLÇE BAŞKANI Rıdvan ŞENYURT    
TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER MHP İLÇE BAŞKANI Muzaffer DUYMUŞ    
TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI  Sezer TELLİ    
ALİ AKKANAT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ DEKAN YARDIMCISI Dr.Öğretim Üyesi Ali ANTEPLİ Dr.Öğretim Üyesi Aziz ÖZTÜRK 5121923 5121434
ALİ AKKANAT M.Y.O MÜDÜR YARDIMCISI Mustafa MELİH KÜLCÜ 5121923 5121434
BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR,BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ İLÇE MÜFTÜ V. Sami BÜYÜKALKAN 5124700 5122769
ÇALIŞMA, SOSYAL HİZMETLER VE AİLE BAKANLIĞI SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ Mevlüt BÜYÜKYILMAZ 5125589  
İŞ-KUR MÜDÜRÜ                                 Mutlu KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU   512 93 96
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TAPU MÜDÜRÜ Lokman YAVUZ 2804025 5120644
KADASTRO BİRİM YETKİLİSİ Cafer AKA 5123734 5123678
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KREDİ VE YURTLAR KRM.MD. Mustafa SONGÜL 5128900 5128932
İLÇE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ Emre YAĞCIOĞLU 5123139  
 
 
 
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI


 
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ Mehmet KAYA 5124369 5124864
ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ Murat SEZEN 5124997 5124322
METEOROLOJİ İLÇE MÜD. Erkan YAMAN 512 4700 512 4774
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Talat PEK 5121337 5127266
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ Nevin Esma ÖZPINAR 5121521 5121521
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ Kemal YEŞİLYURT 5123234 5129754
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR MALMÜDÜRÜ Muhammet Ali KARABACAK   512 38 78  512 66 80
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ Hacı GÖNÜLALAN 5123432  
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Musa KONUK 5124939  
HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ Süleyman SİPER 5124389  
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr.Mehmet ÖZKAN 5126074  
DEVLET HASTANESİ BAŞ HEKİMİ Dr.Sıtkı KÜÇÜKBUZCU 5124949  
DEVLET HASTANESİ MÜDÜRÜ Mesut SODAN 512 49 49  
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI KARAYOLLARI 36. ŞUBE ŞEFİ Lütfi ÖZ 5124710 5123872
PTT MÜDÜRÜ Emrullah BİLGİN   512 25 25 512 20 67
KAMU BANKALARININ  MÜDÜRLERİ T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ Ali KAHVECİ 512 15 49 5124513
T.HALK BANKASI MÜDÜRÜ Eyüp KÜÇÜKDİLLİ 5124568 5121239
VAKIFLAR BANKASI Dayanç Anıl AKSUN 5124252 5123020
TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN  SİYASİ PARTİ TEŞKİLATLARI BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ Serkan GÜÇLÜ    
DEMOKRAT PARTİ İsmail KOCA 5121748  
SAADET PARTİSİ Mustafa UZUN    
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
BEYŞEHİR BLD.MECLİS ÜYESİ      
MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİSİ  TİCARET OD.YÖN.KUR.BŞK Mustafa AKBIYIK 5122134 5127021
ESNAF VE SAN.OD.BŞK Yaşar YILDIRIR 5124863  
ESNAF VE KREDİ KEFALET KOOP.BŞK Memduh GÖNEN 5124537  
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ Halit SARI 5122772  
ŞOFÖRLER CEM.BŞK Faruk AYDIN 5122551 5122158
GAZETECİLER CEMİYETİ BŞK. Şeref YAŞAR 5124149  
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ AKBANK Murat ŞAHİN 5124787 - 5123825  
T.İŞ BANKASI Mustafa BEDAN 5123851  
ŞEKER BANK  Tayfun AKYÖN 5124948 5123836
GARANTİ BANKASI Musa BÖREKCİ 511 03 30  
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI KIZILAY ŞUBE BAŞKANI İbrahim BÜLBÜL    
TÜRK HAVA KRM.BŞK Ahmet GÜNDÜZ    
  MEMUR-SEN BAŞKANI Halil YAVSİL    
NOT: Protokol listesi 05.05.2012 tarih ve 2012/3073  karar sayılı Resmi Gazetenin 1 sayılı listesine göre düzenlenmiştir.