14-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında Sakarya ilinde düzenlenen Türkiye Kickboks Şampiyonasına ilçemizi temsilen katılan Sevinç Kardeşler Gençlik ve Spor Kulübü ev sporcuları, çalıştırıcıları Ömer SEVİNÇ ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet BAYINDIR  Kaymakamımız Kadir ULUSOY’u makamında ziyaret ettiler.

         Çalıştırıcı Ömer SEVİNÇ 2016 yılı içerisinde katıldıkları turnuva ve okul sporları ile ilgili kaymakamımıza bilgiler verdi. Çalıştırıcı Ömer SEVİNÇ; “Bu sene yapılan Türkiye Kickboks Şampiyonalarında sporcularımız Konya ve Beyşehir’imizi temsilen katıldıkları müsabakalarda üstün başarı göstererek çok iyi dereceler elde ettiler. Vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını almanın sevincini yaşattılar. Bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürümüze ve Halk Eğitim Merkezi müdürümüze çok teşekkür ederiz.” dedi. 
            Kaymakamımız Kadir ULUSOY, makamında kabul ettiği sporcularımızı tek tek kutlarken kendilerine başarılarının devamını diledi. İlçemizi her daim en iyi şekilde temsil eden Ömer SEVİNÇ ve sporcularına teşekkür etti.

            Kickboks Şampiyonalarında dereceye giren sporcularımızın isimleri şöyle; Enes SEVİNÇ: Yıldızlar 52 Kg Türkiye 2.si, Bahar Güssün TAŞÇI Minikler 28 Kg Türkiye 2.si, Buse AVCI Minikler 44 Kg Türkiye 3.sü, Tahsin ATEŞ Minikler 47 Kg Türkiye 3.sü, Menekşe Berra KARAKAYA Minikler 40 Kg Türkiye 3.sü ve Safiye Nur ALANKAYA Gençler 70 Kg Türkiye 3.sü oldu.