Selçuk Üniversitesi Huğlu Meslek Yüksekokulu 2011-2012 Eğitim- Öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. 17. Dönem mezuniyet döneminin ardından, davete katılan misafirlere mezuniyet pilavı da ikram edildi.

Mezuniyet törenine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir İlçe Emniyet Müdürü Nedim Özata, Huğlu Belediye Başkanı Fehmi Tekin, Huğlu MYO Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Küçükçelik, çok sayıda davetli, öğrenci velisi ve öğrenci katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşı'yla başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti.

Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük'te mezun olacak öğrenci ve ailelerini tebrik ederek, eğitimin hayatın her safhasında olduğunu, bu mezuniyetin henüz bir başlangıç olduğunu dile getirdi. Kalkınmanın en önemli olarak eğitimden geçtiğini belirten Kaymakam Başıbüyük, mezun olacak öğrencilere de bundan sonraki hayatlarında başarı diledi.

Protokol konuşmalarının ardından öğrencilerin kep atmasıyla devam eden mezuniyet töreni, dağıtılan mezuniyet pilavı ve ardından öğrencilerin müzikli eğlencesi ile son buldu.