15 Temmuz Şehidimiz Ömer HALİSDEMİR 'in ebedi istirahatgahını ziyaret için Burdur'dan Niğde'ye yürüyerek yollara çıkan 63 yaşındaki Osman amcamızı Beyşehir'de karşılıyoruz.
 
       15 Temmuz hain darbe girişiminin seyrini değiştirmesi nedeniyle sembol isimlerinden olan Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR’ in Niğde’deki mezarını ziyaret etmek için  elindeki Türk Bayrağı ile Memleketi Burdur’un Bucak ilçesinden yola çıkan 63 yaşındaki Osman KOÇ'u ilçe girişinde Kaymakamımız Sayın Muzaffer ŞAHİNER, İlçe Belediye Başkanı Sayın Murat ÖZALTUN, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Mustafa ŞENOL ve vatandaşlarla birlikte karşıladılar.
 
         Kaymakamımız Sayın Muzaffer ŞAHİNER, 15 Temmuz’da 250 civarında şehit verdiklerini belirterek, “bunların simgesel olanı, en önemli şehitlerimizden Ömer HALİSDEMİR’ in mezarını ziyaret etmek üzere hepimize örnek olan Osman abimizi Beyşehir’de ağırlamaktan ve bu örnek davranışından dolayı kutluyoruz. Kendisini Beyşehir’de misafir etmekten gerçekten onurluyuz, gururluyuz. Biz ve bizden sonra ki nesillere örnek olacak bir davranışla şehitlerimizi unutmamak adına çok ciddi bir karar vermiş, kendisini kutluyoruz. Şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyoruz. 15 Temmuz ve daha sonrasında da gazilerimize de sağlık sıhhat diliyoruz.” diye konuştu.